Puthje e sërf në det, çfarë nuk keni parë nga ditëlindja e Dua Lipës në Malibu

Dua Lipa ditëlindjen e festoi bashkë me të dashurin e saj, Anwar Hadid.

Dua Lipa me rastin e ditëlindjes udhëtoi në plazhet e Malibusë bashkë me Anwar Hadid, shkruan lajmi.net.

Dyshja u argëtuan pafund në këto pushime, e fotografi nga sërfi që bënë në det i siguroi “DailyMail”.

Në këto imazhe Dua dhe Anwar duken të pa ndarë nga njëri-tjetri, madje u fotografuan duke shkëmbyer puthje pasionante.

Pas gjithë këtij argëtimi gjatë ditës, në mbrëmje, çifti bashkë me një grup miqsh të tyre festuan deri në orët e vona.

Për ndryshe, Dua Lipa në fillim të këtij muaji ishte e pranishme në festivalin “Sunny Hill” që u mbajt në Prishitnë. /Lajmi.net/

Foto: 1

Foto: 2

Foto: 3