Pse ka zgjedhur të shfaqet shumë rrallë në intervista? Flet Shkumbin Ismaili

Shkumbin Ismaili ka treguar përse nuk preferon të shfaqet shpesh në intervista.

Shkumbin Ismaili ishte i ftuar dje (e premte) në një intervistë për emisionin “Mirage”.

Këngëtari ka folur rreth suksesit të projektit të fundit, si dhe për planet që ka për këngët e radhës.

Ai njihet si artist që famën e ka marrë vetëm nga këngët, ngase nuk preferon të paraqitet shpesh në intervista, e arsyen e këtij fakti e tregoi vetë Shkumbini.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm ku gjendet intervista e plotë e Shkumbinit dhe mësoni se çfarë tha ai.