Pse i hodhi këpucët e mysafirëve në bunar Labinot Tahiri?! (VIDEO)

Këtë javë në emisionin “EliteZone” në Tribuna Channel me moderatoren Elita Rudi ishte I ftuar Labinot Tahiri. Ai përvec jetës së tij dhe projekteve na trego edhe një sherr që e kishte bërë kur kishte qenë femijë./Gazeta Tribuna/

Ndiqeni edhe emisionin e plotë Elite Zone në Tribuna Channel:

https://www.youtube.com/watch?v=jS0q_uXZiIw