Pse Capital T po tregon muskujt?! (FOTO)

Edhe sot në mediat rozë ka vazhduar lajmi se mes Agon Amigës dhe Capital T ka pasur një rrahje.

E ndonëse asnjëri prej tyre nuk ka komentuar këtë gjë, është Capital T ai që përmes një fotografie ka zgjuar reagime transmeton parrotlla.net

Reperi ka postuar një fotografi në Instagram ku në pah ka nxjerrë muskujt e tij, duke treguar kështu se sa i fortë.

cso