Provokuesja Olta Gixhari (FOTO)

Ajo është një prej aktoreve më të suksesshme të momentit dhe me një pamje vërtetë për tu vlerësuar.

Aktorja Olta Gixhari e njohur për sensualitetin e saj ka realizuar një shërbim fotografik provokues.

Një nga fotografitë e këtij shërbimi ajo e ka postuar në Instagram, ku shihet e veshur me një këmishë xhins, me një deklote të hapur ku duken gjinjtë pa reçipeta, transmeton tetovasot.

“Gjatë shërbimit fotografik… do dalë së shpejti”, shkruan Olta, duke lajmëruar fotografi të tjera tunduese.

Olta Olta1 Olta2 Olta3