Promo emisioni 06 EliteZone (VIDEO)

EliteZone edhe këtë javë me mysafir shumë special dhe lajme interesante.

Në intervistën kryesor këtë javë do të jetë këngëtari Labinot Tahiri.

Cfarë trajnimi është duke kryer Labi në Amerikë?

Në rubrikën “Qka din me bo ti” do të jetë Leonita,një bukuroshe e cila nuk jeton në Kosovë.

Bukuroshja e cila po cmend instagramin vjen me një prezantim të shkurtër për EliteZone.

E ndërsa në pytjet tona provokative të rubrikes “Pa Marre” do të përgjigjet Kida dhe Ermal Fejzullahu. Për më shumë ndiqeni emisionin EliteZone të shtunën në ora 18:00 në Tribuna Channel./Gazeta Tribuna/