Projekti më i ri nga Shkelzen Jetishi-Xeni vjen me një mesazh të fuqishëm! (VIDEO)

Sapo është lansuar projekti më i ri nga këngëtari i mirënjohur i muzikës popullore, Shkelzen Jetishi- Xeni.

Kënga me titull : “Këngët e reja t’i këndojm por të vjetrat mos ti harrojm”, i realizuar nga produksioni JOYMedia, ka mbledhur të gjithë arshikët gjakovar në një vend.

Projekti është realizuar në pjesën e vjetër të qytetit të Gjakovës, duke sjellur kështu një mesazh të fuqishëm: “Këngët e reja të këndohen por ato të vjetrat asesi të mos harrohen”!

Për më shumë mund të klikoni videon e mëposhtme si dhe mund të shihni fotografit nga realizimi i projektit./GazetaTribuna/