Premierë: Gjyste Vulaj publikon këngën “Maximum” (Video)

Këngëtarja Gjyste Vulaj sot ka publikuar këngën e re me videoklip.

Kënga është një këngë ritmike dhe shumë verore.

Si gjithmonë ajo duket shumë seksi dhe në formë ashtu siç jemi mësuar ta shohim çdoherë me një stil të veçantë.