PREMIERË: Flori dhe Dhurata Dora sjellin “Trëndafil”

Dyshja shumë e pëlqyer për publikun Dhurata Dora dhe Flori Mumajesi kanë bashkuar forcën për duetin e ri.

“Trëndafil” titullohet projekti më i ri të cilin dyshja sapo e kanë publikuar në kanalin YouTube.

Kësaj kënge, ata ia kanë shoqëruar edhe videoklipin, kurse e sjellin të interpretuar me vokalet e tyre unike.

Për tekstin dhe muzikën e këngës është kujdesur vetë Flori, ndërsa është prodhuar nga ThreeDots.

Më poshtë mund ta dëgjoni “Trëndafil” nga Dhurata dhe Flori.