Pozimi tepër seksi i Miranda Kerr, revista tërhiqet nga shitja (Foto, +16)

Supermodelja australiane, Miranda Kerr, ka pozuar tërësisht e zhveshur për versionin australian të revistës Harper’s Bazaar.

Ajo dukej aq shumë seksi në kopertinë saqë revista është detyruar ta tërheqë nga shitja numrin e saj më të ri.

Kjo për shkak se janë ankuar klientët e rrjetit të supermarketeve “Coles”, bën të ditur Mapo.

“Kemi marrë ankesa të shumta nga klientët, të cilët vijnë për të blerë me fëmijët e tyre dhe kemi vendosur që duke nisur nga kjo javë të ndërpresim shitjen e revistës”, thuhet në qëndrimin zyrtar të supermarketit.

Kerr