Pornostarja shqiptare po i çmend kosovarët me foto të nxehta! (FOTO)

Porno ylli shqipta, Alby Rhydes ka postuar disa foto shumë seksi në rrjetet sociale. Edhe kësaj here ajo ka provokuar fansat e saj me dy foto shumë seksi.

Alby është njëra prej dy porno yjeve shqiptarë që janë aktore të filmave pronografik në SHBA, ku shpesh kanë qenë cak i sulmeve të konservatoreve dhe elementeve radikale të fesë në Kosovë e Shqipëri.

pooo_1492665123-5459898 poo_1492665120-9687218