Politikani i njohur vjen me një kërkes interesante për Gold Ag-në! (VIDEO)

Pjesë e emisionit LEMzA me Kiki Rrahmani në Tribuna Channel kësaj radhe i ftuar ishte reperi i mirënjohur Gold Ag , i cili si asnjëherë më parë rrëfen të pathënat e jetës së tij.

Pjesë e inserteve në kuadër të emisionit ishte dhe politikani i njohur Daut Haradinaj i cili vjen me një kërkesë shumë interesante për reperin.

Për të dëgjuar rrëfimin e tij të plotë klikoni linkun në vazhdim./GazetaTribuna/