Policia largon nga skena Capital T (VIDEO)

Në sezonin e verës këngëtarët e estradës janë shumë të angazhuar me koncerte të ndryshme brenda dhe jashtë Kosovës.

 

Mirëpo jo të gjitha koncertet ecin si është më së miri, dhe jo të gjitha arrijnë të mbahen, shkruan arbresh

E një rast të tillë pati mbrëmë këngëtari Capital T në Podujevë.

Nga burime të portalit arbresh.info mësohet se mbrëmë rreth orës 23:30 policia ka larguar nga skena këngëtarin dhe ka ndërprerë koncertin.

E arsyet ende nuk dihen.