Plas skandal në mes të Neymar dhe Chris Brown, sherr e dashura e brazilianit (Foto

Neymar ka qenë shumë i lumtur që Chris Brown ka filluar ta ndjek të dashurën e tij Bruna Marquezine
Sulmuesi i Barcelonës, Neymar ka qenë hit në rrjetet sociale, pas një komunikimi në distancë me këngëtarin Chris Brown.

Amerikani së fundmi ka filluar ta ndjek në Instagram të dashurën e Neymar, Bruna Marquezine dhe kjo nuk i ka pëlqyer aspak ylli të Barcelonës.

“Nëse dëshiron të flas me Brunan, atëherë të më thërras në privat. Meqë ra fjala, i vetmi Brown që njoh është Carlinhos”, ka shkruar Neymar koment në një faqe që kanë shkruar për Brown dhe Bruna. /Express/