Pamela Anderson nuk pyet për vitet, poston foto lakuriq

Pamela Anderson pozoi sërish nudo.

Pamela Anderson është aktore dhe modele amerikane, e cila vazhdon të jetë aktive me fotosesione provokuese.

Ani pse 52-vjeçe, ajo është në top-formë dhe nuk e problem të publikojë fotografi tërësisht nudo.

Pamela ka publikuar së fundi edhe një fotografi në Instagram, në të cilën u shfaq tërësisht lakuriq ndërsa pjesët intime po i mbulonote me jorgan.

Për ndryshe, Pamela Anderson muajt e fundit është komentuar për përkrahjen që ia jep Julian Assange.