Pak vend për imagjinatë, Ritës për pak sa nuk iu ekspozua gjoksi (Foto)

Këngëtarja e famshme, Rita Ora, është veshur shumë provokuese në gjysmëfinalen e ‘X Factor’ të shtunën mbrëma.

25-vjeçarja nga Kosova është fotografuar duke u larguar nga studiot e spektaklit dhe ajo për këtë gjysmëfinale  kishte zgjedhur që të veshë një fustan të gjatë dhe i prerë thellë në pjesën e përparme dhe të pasme, transmeton koha.net.

Ajo çfarë ka tërhequr vëmendjen te Rita ishte gjoksi i saj pothuajse i tëri i zbuluar, gjë që s’ka lënë shumë vend për imagjinatë.

Biondja mahnitëse është fotografuar teksa largohej me dy finalistet e saja të ‘X Factor’, Louisa Johnson dhe Lauren Murray.

rita1riat2rita3rita5rita6rita7rita9rita10riat11rita12