Orlando Bloom bën gabimisht tatuazhin e emrit të djalit të tij

Orlando Bloom donte një tatuazh në shenjë dashurie për djalin e tij 9-vjeçar Flynn, por kjo nuk funksionoi mirë.

Konkretisht, aktori ka dashur të shkruajë emrin e djalit të tij në alfabetin Morse, por gaboi.
Ai ndau një fotogra të tatuazhit të ri në Instagram, dhe disa tifozë shpejt e vunë re se ishte një
gabim.

“Zotëri, më vjen keq, por kjo denitivisht thotë ‘Frynn’, jo Flynn, ‘” Ju gabuat emrin “,” thanë disa
komentues.

Më vonë, autori i tatuazheve Balazs Bercsenyi u shfaq në Instagram.

“Po, ne e dimë se gabuam dhe do ta rregullojmë”, shpjegoi mjeshtri i tatuazheve. Bloom u martua me modelen Miranda Kerr, me të cilën u divorcua në vitin 2013. Ai aktualisht është i fejuar me këngëtaren Katy Perry.