Oriola pozon me rroba banje, e gjithë vëmendja tek gjoksi

Oriola Marashi erdhi ‘bombastike’ në fotografitë e fundit.

 

Oriola Marashi është një ndër modelet më të komentuara shqiptare.

Ajo në këtë periudhë pandemie është aktivizuar edhe më shumë dhe po sjell vazhdimisht imazhe të reja në rrjete sociale.

Së fundi, ajo pozoi me rroba banje në pishinë, ndërsa e gjithë vëmendja ishte tek gjoksi i saj bombastik.

Në këto fotografi, Oriola nuk kishte vendosur fare grim dhe dukej tërheqëse sikur atëherë kur pozon e kuruar deri në detaje.

Por, ajo i paralajmëroi fansat të mos dyshojnë se ka përdorë fotoshop, duke shkruar “Nuk eshte photoshop jane dallget qe e kane bere ashtu”.