“Nuk mund të zbutem”, Demi Rose provokon në bikini

Demi Rose po vazhdon të ngacmoj ndjekësit me imazhe joshëse.

Demi Rose është një nga modelet më të kërkuara dhe ndjekura në rrjete sociale, kurse bukuroshja nuk po i kursen fotot atraktive për ndjekësit e saj aspak.

Ajo para pak minutash ndau një fotografi në bikini, me të cilën në plan të parë edhe kësaj radhe e vuri gjoksin.

“Nuk mund të zbutem”, janë fjalët që modelja shkroi për imazhin gjatë pushimeve, ndërsa pranoi komente dhe pëlqime të shumta nga ndjekësit.