Nuk i pëlqyen flokët e kuqe, Kim kthehet në dukjen e vjetër

Kim është kthyer sërish në brune, pasi i kishte ngjyrosur flokët me ngjyrë të kuqe.

Kim Kardashian u rikthye në rrënjët e saj të hënën ndërsa tregoi flokët e saj me ngjyrë të freskët,39-vjeçarja u shfaq në Calabasas ndërsa ajo ndaloi të mbushë rezervuarin e Range Rover dhe zbuloi sërish flokët e gjatë zeshkane përsëri pas një ndryshimi të shkurtër si flokëkuqe.

Kim ishte veshur në një kostum lëkure dhe çizme të gjata deri në gju, ndërsa në duar po mbante një çantë të vogël “Hermes Kelly”.

Nëna e katër fëmijëve gjithashtu vendosi një maskë për fytyrën pasi zgjodhi të bëjë një dalje publike së fundmi me burrin Kanye West në Nobu në Malibu.

Kim u fotografua duke i kërkuar rojës së saj të sigurisë të thyejë një faturë prej 100 dollarë ndërsa hyri në dyqan për të paguar karburantin.

Kim është mbretëresha e transformimeve të shpejta. Kjo erdhi vetëm pas një jave kur ajo tregoi flokët me ngjyrë të kuqe.