Nora zbulon një tjetër person që po e shoqëron në pushime (Foto)

Pushimet verore ka vendosur t’i kalojë bashkë me familjen e saj.

Por, Nora Istrefi në Turqi nuk është vetëm me Robertin dhe Renee por edhe bashkë me Erën, Faton Shoshin, vëllain e saj Bledin dhe nënën e saj, Syzanën, shkruan lajmi
E me këtë të fundit, në Instastory Nora ka hedhur një fotografi ku shihen se po ushqehenin bashkë, nënë e bijë.

Që të dyja po dukeshin mjaft në formë, duke shijuar çdo moment të pushimit.