Nora shfaqet pa pikë grimi, nuk do ta njihni!

Ajo është një ndër këngëtaret më të pëlqyera kosovare.

Përveç për këngët e saj ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë shumë tërheqëse. Nora nuk heziton të jetë aktive në rrjete sociale ku shumë shpesh ndan me ndjekësit momente nga jeta e saj private dhe profesionale.

Së fundi, ajo ka publikuar një video ku shfaqet pa pikë grimi duke drejtuar veturën.

Pa grim, Nora duket person tjetër.