Nora dhe ERa Istrefi urojne festen e Nentorit ne menyre te veqante !!

Era Istrefi është përfshirë në frymën festive të 28 Nëntorit duke uruar shqiptarët për Ditën e Flamurit.

Këngëtarja nga Kosova me famë ndërkombëtare me rastin e Ditës së Pavarësisë së Shqipërisë ka sjellë një fotografi të shkrepur në Athinë të Greqisë.

Ajo ka pozuar së bashku me motrën e saj, këngëtaren e njohur, Nora Istrefi, teksA në kokë i kanë vënë plisat.