Njihuni me prindërit e Shqipe Pantines!

Mysafire në edicionin më të ri të emisionit LEMzA në Tribuna Channel ishte deputetja nga radhët e PSD- së, Shqipe Pantina e cila shpalosi detaje nga jeta e saj, rrëfimin jetësor qysh nga fëmijëria.

Në kuadër të inserteve nuk kishte se si të mungonte rrëfimi i prindërve të saj, Miradijes dhe Rifatit të cilët rrëfyen një ngjarje shumë prekëse që u kishte ndodhur në familjen e tyre para shumë vitesh mes shumë emocionesh.

Poashtu ato ndan rrëfime të tjera rreth fëmijëris së Shqipes, për çka i janë më shumë falenderues e shumçka tjetër ku, për më shumë detaje klikoni linkun e mëposhtëm./GazetaTribuna/