Njihuni me nënën dhe gjyshen e Kosemit (Foto)

Tri gjenerata që do t’ju mahnitin për ngjashmëritë
Aktorja, Beren Saat e cila në Kosovë u bë njohur si “Kosemi” është një ndër femrat më të bukura në Turqi, shkruan rtv21.tv

Bukuria e aktores së njohur turke, Beren Saat nuk është rastësi pasi ajo këtë bukuri e ka trashëguar nga nëna dhe gjyshja e saj.

Beren Saat ditët më parë është parë duke bërë shopping me nënën dhe gjyshen në një qendër tregtare.n_1489927285-4609651