Njihuni me Dardanin, kuzhinieri që po mahnitë të gjithë me recetat e tij?! (VIDEO)

Në emisionin “si n’shpi” të televizionit Tribuna Channel u shpalosen receta të ndryshme të figurave publike.

Pjesë e këtij emisioni ishte edhe Dardan Makolli 21 vjecar, tashmë shef kuzhine.

Për të kuptuar se në cilin hotel punon dhe detaje nga përvoja e tij e kuzhines klikoni në linkun e mëposhtëm./GazetaTribuna/