Një nënë e bukur si Ledina Çelo, me “evladët” pranë bredhit (Foto)

Ledina Çelo nuk po i ndien vitet anipse është nënë e dy fëmijëve. Këngëtarja e njohur shqiptare vazhdon të jetë një nënë e përkushtuar për dy fëmijët e saj.

Ledina sot ka filluar një “mision” të ri e asistuar nga vajza dhe djali i saj. Ledina e ka nisur ditën duke e zbukuruar bredhin në shtëpinë e saj.

Gruaja e boksierit istogas, Naim Kabashit së fundi nuk duket aq e angazhuar në muzikë duke i kushtuar më shumë rëndësi familjes./Indeksonline/