Myleene Klass promovon linjën e saj të të brendshmeve (Foto)

Myleene Klass ka një trup shumë të mirë dhe këtë e tregon sa herë që i jepet mundësia. Për këtë arsye, vendosi që askush më mirë se ajo nuk do të ishte e përshtatshme për promovimin e linjës së saj të të brendshmeve.

Stilistja 37-vjeçare tregon format fizike si të një modeleje në setin fotografik, ku duket e mrekullueshme. /TCH/

klass1 klass2 klass3 klass4