Mozzik thumbon “On Records” në mes të koncertit: Hiç bre….

Reperët Mozzik dhe Getinjo muaj më parë u larguan nga labeli “On Records”.

Largimi i tyre nga ky grup kishte bërë bujë mediatike, kjo ngase kishte akuza rreth mënyrës së daljes pa paralajmërim, shkruan lajmi.net.

Me t’u larguar nga “On Records” të gjitha këngët e dy reperëve janë bllokuar në kanalin YouTube, ngase vlerësohen si prodhime të grupit.

Megjithatë, Mozzik nuk ua ka vënë veshin atyre veprimeve dhe në mes të koncertit ka kënduar këngën “Cocaina”.

“HIQ BRE SE LSHOJ KONGEN ! ! C O C A I N A”, ka shkruar ai mbi video.

.

HIQ BRE SE LSHOJ KONGEN ! ! @rinora4 C O C A I N A

A post shared by MOZZIK (@mozzik) on