Mozzik ‘hit-maker’ , kaq klikime ka arritur me këngën e re

Mozzik të premten publikoi ‘Zemra ime’.

Çdo këngë e punuar nga Mozzik po kthehet në një hit pas ‘Dhelpër dinake’, reperi ka publikuar këngën e re të titulluar ‘Zemra ime’ e cila po ashtu po pëlqehet shumë nga publiku.

E publikuar të premten kënga e re nga ish partneri i Loredanës ka arritur të arkëtoj mbi dy milionë klikime në platformën Youtube, duke përshkuar kështu suksesin e këngës paraprake.

Por kjo është vetëm fillimi, Mozzik ka njoftuar më shumë hite gjatë vitit të ardhshëm dhe nuk përjashtohet mundësia e publikimit të ndonjë albumi.