Morena Taraku: 5 mijë euro është një qejf

Për Morena Tarakun 5 mijë euro janë vetëm një qejf.

Modelja dhe këngëtarja e njohur, Morena Taraku njihet për jetën luksoze që bën.

Ajo bën shpenzime të majme për t’u veshur me stil e edhe veturat super luksoze i ndërron shumë shpesh.

Prandaj ka thënë së fundmi që për të 5000 euro o vetëm një qejf. Këtë e bëri pranë postimit të një fotografie në llogarinë e saj në Instagram