Morena ekspozon të pasmet (Video)

Morena Taraku ka xhiruar “veten” duke u stërvitur, duke dhënë kështu një shembull për fanset e saj se si ruhet vija e trupit.

Në fakt Morena ka xhiruar vithet e saj, derisa bën ushtrime duke ngritur njërën këmbë nga prapa. Pamjet kanë në fokus të pasmet “topthore” të modeles dhe këngëtares kosovare, e cila me këtë video i dërgon mesazh një mikeshës së saj, se si duhet stërvitur.

E kuptuat edhe ju mesazhin?/Gazeta Tribuna/