Moment i sikletshëm, prezantuesja shqiptare rrëzohet në ndejën e ditëlindjes

Një gjë e sikletshme i ndodhi Kiara Titos në festën e ditëlindjes.

Prezantuesja Kiara Tito ditë më parë festoi ditëlindjen e 24-të, me këtë rast organizoi një ndejë me miqtë e saj, shkruan lajmi.net.

Ajo ishte argëtuar pa fund në këtë festë, në të cilën çdo gjë e kishte menduar në detaje.

NGA FESTA E DITËLINDJES SË KIARA TITOS, JA SA VITE MBUSHI

Nuk munguan fotografitë dhe videot nga ndeja për ditëlindjen e saj, ku përmbledhi momentet më të bukura të asaj nate.

Por, ajo pati një moment paksa të sikletshëm, teksa po vallëzonte ajo u rrëzua, por fatmirësisht nuk u lëndua.

“U vrava pak, por ja ka vlejt 😂”, shkroi ndër të tjera Kiara.