Modelja superseksi që po mahnit SHBA-të

E lindur në Kaliforni dhe me forma të jashtëzakonshme trupore, Jaclyn Swerdberg ka një të ardhme të sigurt në majat e modelimit.

Bukuroshja amerikane ka mahnitur gjithë drejtuesit e shtëpive të modës dhe është bërë ndër modelet më të kërkuara.

jacjaclyn