Modelja amerikane pozon nudo një muaj pas lindjes së djalit

Ashley Graham ka pozuar nudo ku ka treguar shenjat e trupit një muaj pas lindjes.

 

Modelja e njohur amerikane, Ashley Graham, ka pozuar lakuriq.

Këtë imazh ajo e ka realizuar një muaj pas lindjes së djalit dhe ka dashur të tregoj shenjat e lindjes.

“E njejta unë, disa histori të reja”, ka shkruar ajo pranë postimit të fotografisë pranë të cilës ka pranuar komente pozitive për guximin.

Ashley ka qenë e kënaqur me trupin e saj gjithmonë, kjo pasi asnjëherë nuk e ka pasur problem të publikoi foto ku shfaqet me të brendshme, bikini, ani pse ka qenë paksa e shëndoshë.