Modeli i njohur kosovar i jep fund beqarisë, kjo është vazja e cila ia mori zemrën (Foto)

Modeli i njohur kosovar nga Drenica, Arsim Hamzaj, i ka dhënë fund beqarisë. Vajza bukuroshe e cila ja mori zemrën Arsimit, quhet Shkëlqesa Shabani nga Ferizaji dhe natyrisht se ajo do të shkelqejë mbi krahët e Arsimit, njofton Gazeta NewBorn.

Tani çifti më i ri kanë filluar pushimet jashtë shqiptarisë, ku po shkëlqejnë në plazhet e Turqisë, konkretisht në Antalya.

Arsimi, ishte edhe figurë në disa prej reklamave të komapnisë ‘VALA’/

Ja foto e çiftit: