Miranda Kerr në lidhje me pronarin e Snapchat

Imagjinanoni të bëheni bilioner në moshën 25 vjeçare.

Themeluesi dhe drejtori ekzekutiv i rrejtit social Snapchat, Evan Spiegel, tani është në lidhje me top modelen Miranda Kerr.

Çifti janë parë dorë për dore të hënën, derisa po blinin lule në Los Angelos, transmeton Klan Kosova.

Kjo është hera e dytë që dyshja janë parë së bashku në publik.

Miranda Kerr ishte më parë e martuar me aktorin Orlando Bloom.

44

11

22

55