Mihrija vesh këmishën e Naimit mbi trupin e saj nudo (Video)

Mihrije Braha ka lansuar këngën e saj më të ri.

Kënga mban titullin ‘Si cigaren e fundit më fike’ dhe është kompletuar me videoklip.

Mihrija vjen si asnjëherë tjetër, joshëse, në formë dhe superseksi.

Kjo këngë vjen me tekst dhe muzikë nga Kreshnik Avdiu.