Meti ft. Eroll Muratil lansojnë këngën ‘Tallava’ (Premierë)

Një artist që punon me kujdes e sjell herë pas herë këngë shumë interesante.

Ky është këngëtari Meti Berbatovci, ku këtë herë ka ardhur me një këngë shumë të kohës me titull “Tallava”, e cila është në duet me një tjetër këngëtar.

Teksti dhe muzika është bërë nga Driton Sopa kurse klipi i këngës verore e ritmike është realizuar nga një produksion kosovar, dhe vjen në kanalin e Arkiva Shqip .