“Me lejen” e Çanit, zhvishet edhe Sofia (Foto)

Biondia bukuroshe e emisionit “Zonë e Lire” në Tv Klan nuk harron asnjëherë të tregojë trupin seksi në plazh.

Me mbylljen e emisionit të premten e kaluar, plazhi ka nisur edhe për Sofinë, emri i vërtetë i së cilës është Romina Alku.

Ndryshe nga shumë kolege të saj modele, Sofi sjell foto nga “aventurat” e saj nënë rrezet e diellit për ndjekësit e shumtë në rrjetet sociale.

Ajo është kapur pas shkëmbinjve duke treguar trupin e tonifikuar dhe seksi.

sofias