Me këto poza joshëse Dafina merr gjithë vëmendjen

Me këto poza ajo kishte marrë gjithë vëmendjen.

Këngëtaren Dafina Zeqiri duket se e ka kapluar nostalgjia e kohës kur pozonte gjysmë e zhveshur orët e natës në det

Ajo dy prej fotografive të realizuara atë kohë i ka ri-publikuar sërish në llogarinë e saj në Instagram.

“Nëse kapja e gishtërinjve do të më merrte kudo …”, ka shkruar Duffye pranë postimit.

Kujtojmë se këto poza janë konsideruar ndër më joshëset të saj pasi në disa prej postimeve shfaqej e lagur dhe në media e publik ishin komentuar shumë.

 

Image

Image