Me kënd është në shtrat Aurela Hoxha?

Modelja Aurela Hoxha këto ditë ka shfaqur veten me forma bombastike në rrjetet sociale.

Ajo ka qëndruar në bregdet duke i shijuar në maksimum pushimet e saj.

Aurela sot nuk është vetëm dhe këtë gjë na ka treguar me një foto të postuar në Instagram ku shihet e shtrirë në shtrat me shoqet e saj. Dhe si gjithmonë Aurela duket e mrekullueshme.