Marina Vjollca e preferon të trashë (Foto)

Kur themi të trashë, kemi parasysh puron në buzët e prezantueses së Top Channel.

Nuk është aq e dëmshme sa cigaret normale, për shkak se konsumohet më rrallë dhe përbërja e duhanit është më cilësore, prandaj edhe puro duket se është e preferuara e Marina Vjollcës.

Një pozicion i tillë, nuk tregon gjë tjetër, veç se bukuroshja sexy po e shijon pa fund tymin karakteristik që lëshon cigarja e trashë.