Lyrical Son në darkë romantike me bashkëshorten

Lyrical Son dhe Gresa Kraniqi sot kanë një arsye më shumë për të festuar.

Gresa Krasniqi sot feston ditëlindjen, me këtë rast ka pranuar shumë urime e dhurata, shkruan lajmi.net.

Urimin më të veçantë ajo e mori nga bashkëshroti, reperi Lyrical Son, i cili zgjodhi fjalët më të bukura për ta uruar atë.

Në mbrëmje, çifti dolën për të festuar bashkë, ndërsa një foto e ndau me ndjekësit vetë bashkëshortja e reperit.

“Darka e ditëlindjes me dashurinë time”, ka shkruar ajo.