Luana Vjollcën më seksi se kaq nuk e keni parë kurrë

Luana Vjollca duket tejet joshëse.

Moderatorja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca kujdeset deri në detaje për pamjen e saj të jashtme.

 E veshur me një fustan të shkurtër e elegant u shfaq së fundmi në një foto në Instagram, imazh me të cilin ‘goditi’ pasi duket tejet seksi.

Në fakt më joshëse se kaq Luanën nuk e kishim parë.