Luana Vjollca ‘10 gishta 10 zanate’, tani kryen punën e saldatores

Luana Vjollca ka shokuar me ‘profesionin’ e ri.

Luana Vjollca është nga figurat më të pëlqyera të shoubizit shqiptar, atë deri më tani e kemi parë në profesionin e këngëtares dhe atë të moderatores, por tani ajo ka treguar aftësitë edhe në saldatore.

Prezantuesja ka publikuar një video në Instagram ku shihet duke u rregulluar skenën, dhe si mbishkrim ka lënë “Kush ka nevojë për saldator”.

Pas këtij postimi në profilin e saj ‘vërshuan’ komentet ku ndjekësit e ftonin bukuroshen për t’i rregulluar shtëpinë.