Luana i jep ‘flakë’ Instagramit, e veshur shkurt zbulon…

Luana Vjollca është shfaqur e ‘zjarrtë’.

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca njihet për pozat e saj provokative, shkruan lajmi.net.

Fillimisht u bë e njohur si moderatore, më pas projektet muzikore i ecën mjaft mirë, por Luana asnjëherë nuk i ka lënë anash fotosesionet ku shfaqet joshëse.

Vitin e kaluar e ka realizuar një të tille e tani u kthye në kohë për t’i publikuar disa foto ku shfaqet joshëse dhe zbulon këmbët seksi.

“1 vit më parë”, ka shkruar Luana pranë postimit.