Loredana Zefi dikur ishte pjesë e këtij klipi të Yll Limanit

Loredana Zefi ka qenë dikur pjesë e klipit të Yll Limanit dhe këtë e morëm vesh tani.

Loredana Zefi sot është bërë njëra ndër emrat më të komentuar në estradën shqiptare dhe jo vetëm, shkruan lajmi.net.

Fama dhe suksesi që ajo arriti përnjëherë i habiti të gjithë, mirëpo të paktë janë ata që e kanë vënë re ajo ishte dikur pjesë e klipit të Yll Limanit.

Bëhet fjalë për këngën ‘Ke pi sonte shumë’ e cila ishte mirëpritur nga publiku.

Në vazhdim ju sjellim disa foto nga po ky videoklip dhe mund ta vërtetoni se pjesë e tij ishte edhe e dashura e Mozzik.

Kujtojmë se ajo dhe Mozzik së fundmi janë bërë prindër për herë të parë.