Liberta pozon me bikini (Foto)

Liberta Spahiu e ka shfrytëzuar motin e mirë për të marrë pakëz rreze.
Modelja dhe prezantuesja e njohur është veshur me bikini dhe ka dalë për t’u rrezitur.
Në rrjetet sociale, ajo e ka publikuar një fotografi nga ky çast i shijimit të motit të mirë.
“E diel, ditë argëtimi…”, ka shkruar Liberta. /Telegrafi/liberta1