Liam Hamsworth gjen ngushëllim në krahët e modeles

Liam Hamsworth dhe modelja australiane u fotografuan rrugëve të New Yorkut.

 

Liam Hamsworth dhe ylli i ‘Dynasty’ Maddison Brown u fotografuan gjatë një romance natën e së dielës, kur ata vizituan ‘Floëer shop bar’ dhe teatrin ‘Alley cat’, shkruan Pagesix.

Hamsworth i cili muajin e kaluar i dha fund lidhjes disa vjeçare me Miley Cyrus ishte kombinuar me një xhaketë dhe pantallona të zeza, teksa modelja gjithashtu me një kostum ngjyrë të zezë.

Po ashtu edhe Miley ka gjetur një të dashur të ri, ka disa javë që është duke bashkëjetuar me pop-yllin australian Cody Simpson.